wtorek, 14 lipca 2015

#145 Książka pod tytułem tom 1

Czy to będzie kolejny  hit internetu  ?


Książka  pod tytułem ?  ….
Pewnie  wiekszość  z was  słyszała  o  takich pozycjach jak „Zniszcz ten  dziennik” czy „To nie książka”, autorstwa Brytyjki Keri Smith które stanowią rodzaj kreatywnych książek. Teraz na rynku ukazał się kolejny tytuł tego typu, tym razem polskiego autora, Roberta  Trojanowskiego .W tej książce nie musimy  się dużo  zastanawiać nad sposobem wykonania zadań, bo  jest  to  książka, w której autor wymaga od nas głównie pomalowania  lub wycinania pewnych elementó. Każdy  pewnie pomyśli, że to dziwna i dziecinna zabawa, jakaś bzdura, ale każdy z  nas , zarówno nastolatek jak i  dorosły  chciałby  się  cofnąć  do czasów dzieciństwa -to jest w końcy ten najlepszy i beztroski etap życia ;). Z tą  ksiażką możemy  swietnie  się  zabawić  z młodszym  rodzeństwem, kuzynką  albo  koleżanką, czy nawet z rodzicami  w niedzielne  popołudnie. Jednym słowem, kiedy nam się nudzi .
Sam nadajesz jej  tytuł ,  sam jesteś  bohaterem  tej książki . To  od ciebie zależy  czy  będziesz prawdziwym  artystą. A może chciałbyś być  wirusem  komputerowym  ? To  dziwna książka, bo  nie potrzebuje  wi-fi  do działania możesz ją ciąć , giąć i  mazać palcem  jak ekran swojego  smartfona..

Sprawdź czy  jesteś  kreatywny,  czy jesteś  pomysłowy,  czy potrafisz się bawić z  taką książką? Tylko  czy  jesteś  pewien,  że  to  jest Książka ?   Znajdziesz tam takie zadania  jak  ,, Zalogować  się do książki ‘’  -  ,, pacnij tu serem ‘’ albo  jak np.  napij  się kawy  i zaprojektuj kubek . Proste prawda ?
Chciałam  również wspomnieć, że autor zadedykował  książkę swoim  dzieciom. Widać , że rodzinny z niego człowiek, a to się ceni :)

Pewnie znajdą się głosy krytyki, że autor  kopiuje ideę od  Keri  Smith, no ale wszystkim ludziom  się  nie dogodzi  ;)   Są tacy internauci, którzy zostawiają negatywne komentarze, a potem  również  biegną  to kupić. Smutna prawda internetu: haters gona hate i nic na to nie poradzimy, tak już jest, trzeba robić swoje i się nie przejmować internetowymi trollami ;)

Jak już  wspomniałam  w innych  postach, uwielbiam  wykonywać takie kreatywne zadania.Jestem  fanką  takich  książek ;)  Mogłabym mieć ich tysiące;) 
Jeśli  chcesz  się zrelaksować,  zapomnieć przez chwilę  o troskach dnia codziennego - ta książka jest właśnie dla ciebie ;)

Polecam  ją  serdecznie , książkę można kupić  tylko  w sklepie Matras  czy  w księgarniach czy  na Allegro . Niestety książka ta jest niedostępna w Empiku.


Życzę  świetnej  zabawy :)  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz