czwartek, 27 sierpnia 2015

#162.Jak Być Szczęśliwym ( Albo chociaż mniej smutnym )
        Autor :  LEE  CRUTCHLEY
     Data wydania : 10 sierpień  2015
      liczba  stron : 160
    wydawnictwo  : Otwarte
    Cena :  29,90Bardzo  lubię czytać, a szczególnie uwielbiam literaturę młodzieżową. Książkę dostałam  od wydawnictwa  do  recenzji  na  blogu. Opiszę teraz w kilku słowach co to za pozycja. Jest to rodzaj pamiętnika, który mamy wypełniać wpisami na temat tego jak się czujemy, jaki mamy humor. Różni się ona od wielu popularnych ostatnio książek, w których głównym zadaniem jest niszczenie. Tę  książkę, natomiast możemy  nazwać swoją przyjaciółką, dlatego że gdy mamy ponury nastrój możemy  się  na jej stronach wyżalić, a także wypełnić    swoją  kreatywnością. Książkę możemy nosić  ze sobą  w wiele miejsc, a  to  do szkoły,  do  pracy,  kiedy  szef nas wkurzy. Do książki możemy przelać wiele emocji, zarówno kiedy jesteśmy smutni jak i weseli, szczęśliwi.  Książka ta może zawsze nam towarzyszyć, zarówno w dzień jak i w nocy. Stanowi swego rodzaju pocieszenie, kiedy możemy ją otworzyć i kiedy się jej zwierzamy. Uwielbiam książki, które dają  do myślenia, gdzie można samemu  wypełniać strony. Dzięki temu książka ta bardzo  motywuje do przemyśleń na temat naszego życia i  do dalszego doskonalenia go. Książka ta przeznaczona jest dla młodzieży i dla dorosłych. Każdy może się z nią zaprzyjaźnić i dzięki niej lepiej poznać samego siebie.

OPIS od Autora  : 
Ćwiczenia ze szczęścia – dla każdego, kto bywa smutny albo ma po prosty zły dzień
Ta książka nie dostarcza gotowych rozwiązań. Nie daje prostego przepisu na nieustanne szczęście i spełnienie. Nie zawiera banalnych złotych myśli.
Ta książka nie osądza – ta książka rozumie.
Jest jak przyjaciel, który będzie przy Tobie w chwilach smutku. Przed którym nie musisz niczego udawać. Który nie moralizuje i nie ocenia. Który wskaże inną perspektywę i nieraz wywoła uśmiech na Twojej twarzy.
Ta książka pozwoli Ci się wygadać i… pisać, bazgrać oraz rysować.
Sprawdzi się w chwilach chandry, gdy jesteś w dołku albo gdy chciałbyś być mniej smutny :) 
 

 Dla mnie książka  jest  po prostu  genialna . Polecam  ją  wszystkim. Kupując  Książkę  nie pożałujecie. Moja  ocena  to  10


Chciałam  serdecznie  podziękować  wydawnictwa otwartego za  przesłanie mi  książki  do recenzji oraz  panu   Lee Crutchley  za wspaniała  książkę pozdrawiam  was serdecznie i ciepło.   2 komentarze:

  1. Bardzo Cieszę się, że dodałaś recenzję tej ksiązki. :) Od dłuższego czasu zastanawiałam się czy ją kupić i Ty mnie zdecydowanie zachęciłaś do jej zakupu :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cieszę sie bardzo. Jak zakupisz daj znać czy ci sie spodobała ;) pozdrawiam

      Usuń