piątek, 15 stycznia 2016

Izabela Markiewicz
Izabela Markiewicz, (ur. 14 października 1988) – polska aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa, wokalistka, lektorka.

Znana z seriali : Na sygnale jako ( Joanna ) i Barwy Szczęścia jako (studentka Ania)Ukończyła Ogólnokształcącą szkołę sztuk pięknych im. Piotra Michałowskiego w Rzeszowie, obroniła tam tytuł artysty-plastyka na wydziale reklamy wizualnej. Absolwentka Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych im. J.Giedroycia w Warszawie. W 2012 roku uzyskała dyplom na Wydziale Aktorskim, kierunek - aktorstwo dramatyczne.

Od 2003 r. związana z teatrem "Maska" w Rzeszowie, na którego deskach debiutowała w musicalu "Co nam zostało z tamtych lat".

Przez wiele lat występowała na licznych festiwalach wokalnych, krajowych i międzynarodowych m.in. Carpathia Festival. Również w Rzeszowie zaczęła współpracować z Radiem Via oraz Polskim Radiem Rzeszów co zaowocowało wieloma sesjami nagraniowymi w charakterze lektorki oraz koncertami w studiu polskiego radia. Współpracowała przy wielu projektach muzycznych m.in. Ludoffe figle z Lorą Szafran, Grażyną Łobaszewską, Anną Serafińską.

Występowała gościnnie na jednej scenie z Andrzejem "Piaskiem" Piasecznym w filharmonii rzeszowskiej.                                Wysłałam  prośbę  na  Facebooku :

                                            https://www.facebook.com/isabelamarkiewicz/?fref=ts

11 komentarzy:

 1. Gratulacje !
  http://jackautographspl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje :)
  Zapraszam na nowy post ;)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/01/18-noriaki-kasai.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję :)
  Zapraszam do mnie ;)
  http://autografy-dawida123.blogspot.com/2016/01/50-oliver-kahn.html?m=1

  OdpowiedzUsuń