piątek, 13 maja 2016

Agnieszka Twardowska                Agnieszka Twardowska (ur. 8 stycznia 1993 w Strzelnie) – polska wokalistka.Agnieszka Twardowska jest studentką IV roku Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Brała udział w licznych konkursach i festiwalach. W 2009 roku uczestniczyła w konkursie Pamięci Miry Kubasińskiej. W jury zasiadali wtedy członkowie grupy After Blues, co zaowocowało później dwoma albumami.

Jesienią 2014 wzięła udział w V edycji The Voice of Poland, gdzie znalazła się w drużynie Justyny Steczkowskiej. Podczas przesłuchań w ciemno wykonała utwór Stay with Me, który do tej pory został obejrzany na YouTube ponad milion razy. Dotarła do ćwierćfinału, odpadając w drugim odcinku na żywo.

W 2015 ukazał się jej pierwszy singel Slow down, do którego sama napisała tekst i skomponowała muzykę oraz który zapowiada jej debiutancką płytę.

Wiosną 2016 uczestniczyła w piątej edycji show Twoja twarz brzmi znajomo. Wygrała 5. odcinek programu, w którym wcieliła się w Ellie Goulding.


Autograf pochodzi z wymiany  chociaż  nie  planowane  

9 komentarzy:

 1. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2016/05/80-patryk-dobek.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję, zapraszam na relację ;)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/05/relacja-z-treningu-otwartego-polskich.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! :)
  http://autografymartynyautografy.blogspot.com/2016/05/30-jakub-kot.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje! Zapraszam na konkurs http://dreamerworldfototravel.blogspot.com/2016/05/konkurs-do-wygrania-autograf-freitaga.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! Zapraszam do mnie , dzisiaj autograf jednego z najlepszych tenisistów świata Rafy Nadala !
  http://meandsportstars.blogspot.com/2016/05/6-rafael-nadal_14.html

  OdpowiedzUsuń