sobota, 25 marca 2017

Norbi


   Jeśli  czytasz  ten  post  to  proszę  o  zmianę mojej  nazwy u siebie w linkach - polecanych   na blogu.Teraz  moj  blog  nazywa sie ! 

                           https://kasiasielowska.blogspot.com/Norbi, właściwie Norbert Dudziuk (ur. 2 maja 1972 w Ostródzie) – polski piosenkarz, prezenter radiowy, dziennikarz telewizyjny


Pracował m.in. w Radiu Olsztyn czy w TVP Olsztyn. W kwietniu 1998 roku debiutancki album Norbiego „Samertajm” (z czerwca 1997) zdobył muzyczną nagrodę Fryderyka w kategorii Album roku oraz był nominowany do tytułu Fonograficzny debiut roku. Prowadził również teleturnieje Fabryka gry, No to gramy! i Salon gier, emitowane na antenie telewizji TVN i TVN Gra. Jest także jednym z bohaterów książki „Odnaleźć dobro” autorstwa Marzanny Graff-Oszczepalińskiej.

W 2007 roku zespół Wet Fingers wykonał remix przeboju „Kobiety są gorące”, do którego nakręcono teledysk. W lipcu 2011 roku Norbi wziął udział w nagraniu utworu „Mazurski cud” powstałego w ramach akcji „Mazury Cud Natury”, promującego region Mazur. Autor kompozycji Krzysztof „Dżawor” Jaworski znany z występów w grupie Harlem zaprosił do nagrań także innych artystów związanych z regionem w tym: Janusza Panasewicza z Lady Pank, Ryszarda Rynkowskiego, Piotra „Petera” Wiwczarka z Vader oraz Pawła „Draka” Grzegorczyka z zespołu Hunter.W styczniu 2013 roku wystąpił gościnnie w utworze „Wiem, że Ciebie chcę” grupy Coolers.

W dniach 6-20 marca 2015 brał udział w trzeciej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Odpadł w trzecim odcinku, zajmując 10. miejsce.Jego partnerką taneczną była Nina Tyrka.                       Autograf zdobyłam pisząć  prosbę  na  jego  profilu  facebooku 

                                             https://www.facebook.com/NORBI-official-257951091074588/?fref=ts

8 komentarzy:

 1. Gratuluję podpisu! :)
  https://dreamerworldfototravel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2017/03/186-krzysztof-dracz.html

  OdpowiedzUsuń
 3. gratulacje, dodałem ciebie jak prosiłaś, sorki że dopiero teraz ale nie miałem czasu

  OdpowiedzUsuń